Dom weselny Korona w Radzicach
U nas przeżyjesz wesele marzeń
 

WESELE

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ślub i wesele są dla Młodej Pary i jej bliskich najważniejszym dniem w życiu.
A Dom Weselny KORONA to idealne miejsce do zorganizowania tego wyjątkowego przyjęcia. Sala może pomieścić nawet 300 osób, którym zapewniamy wygodne miejsce przy stole i przestronny parkiet do tańca.
Od wielu lat zajmujemy się organizowaniem uroczystości weselnych i wiemy, jak sprawić, żeby ten dzień był wyjątkowy.
Dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem, dbamy o każdy szczegół uroczystości weselnej. Pomagamy w doborze właściwego menu, dekoracji sali etc. Zaspakajamy indywidualne gusta klienta. 
Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, wkładając w organizację maksimum siły i zaangażowania. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie trwania przygotowań.
 

W naszej ofercie mamy wykwintne i smaczne menu. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez sprawdzoną i doświadczoną ekipę kucharską. Menu powstaje na indywidualne zamówienie Pary Młodej. Gwarantujemy również profesjonalną, dyskretną obsługę kelnerską.
Możemy służyć radą w wyborze orkiestry czy fotografa.

Na specjalne życzenie możemy również zorganizować: stół wiejski, ze słodkościami, z przekąskami, pokaz sztucznych ogni, pokazy barmańskie, animatora zabaw dla dzieci etc.

Możecie również skorzystać Państwo z miejsc noclegowych (dla 36 osób), znajdujących się w tym samym budynku. Dla Nowożeńców przygotowaliśmy wygodny apartament.
Świadczymy także usługi transportowe – istnieje możliwość wynajęcia autokaru do przewozu gości.
Zapewnimy Państwu pełną prywatność, miłą, rodzinną atmosferę,  chwile pełne wzruszeń oraz niezapomnianą zabawę do białego rana.
Niezmiernie cieszymy się, że Nowożeńcy i ich Goście wracają do nas z prośbą o zorganizowanie kolejnej uroczystości. Jest to dla nas największą nagrodą i potwierdzeniem, że dobrze wykonujemy swoje zadania. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
U nas przeżyjecie wesele marzeń!

 

Menu
Księga gości
Niezbędnik młodej pary