Dom weselny Korona w Radzicach
U nas przeżyjesz wesele marzeń
BARBARA I FRANCISZEK
14.05.2015
Dom weselny Korona to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wesela.Wspaniała sala zachwyciła wszystkich uczestników wesela, a mistrzowskie umiejętności kulinarne oraz profesjonalna obsługa pozwoliła poczuć się naprawdę wyjątkowo i dobrze bawić.Pani Danusia to osoba wyjątkowa i znająca się doskonale na swoim fachu.W subtelny i bardzo trafny sposób doskonale doradzi we wszystkim.Kobieta o wielkim SERCU.Rodzice Klaudii.
TOMASZ
25.11.2014
Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tegorocznych Andrzejek w KORONIE nad mienie że to druga impreza na jakiej byłem w tym lokalu. Przepyszne jedzenie, świetna obsługa,sympatyczni właściciele ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Jedyny minus jaki nasuwa mi się na myśl to nie profesjonalny zespół, który nie potrafił trafić w gusta bawiących się gości, myślę ze DJ zrobiłby większy show.
JOLA I MARCIN
15.10.2014
Najlepsza sale weselna w okolicy! Piękna, duża, elegancka, klimatyzowana sala, pyszne jedzenie, odpowiednia obsługa i przede wszystkim wspaniała atmosfera. Jak najbardziej polecamy to miejsce na organizację wesela.
LESZEK BOGATEK
04.10.2014
Jedzonko i obsługa jest naprawdę wyjątkowa ,smaczne jedzenie którego jest dużo, dekoracja stołów i całej reszty super, polecam organizację wesela w tym miejscu a nie będziecie napewno zawiedzeni.
DAMIAN
01.10.2014
Gorąco polecam wszystkim Dom Weselny KORONA! Super miejsce na zorganizowanie tego jedynego dnia w swoim życiu :)